PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB ELEKTRONICZNY W CELU SPRAWDZENIA STANÓW MAGAZYNOWYCH.

konwertery

.

Produkt: Konwerter TWIN Digital
Kod: 0484
Cena: 49.00 zł brutto
Opis: Konwertery TWIN mają zastosowanie: do podłączenia dwóch tunerow satelitarnych do podłączenia tunera PVR (nagrywarka)

.

Produkt: Konwerter single
Kod: 0485
Cena: 25.00 zł brutto
Opis: Jest wysokiej jakości, markowym konwerterem, Konwerter należy do czołówki tego typu urządzeń na świecie. Charakteryzując się małym współczynnikiem szumów fazowych 0,1dB. Precyzyjne wykonanie i wysokie parametry techniczne praktycznie przekładają się na m

.

Produkt: Konwerter monoblock quad
Kod: 0486
Cena: 195.00 zł brutto
Opis: Konwerter Monoblock Quad OPTICUM LMQP-04H jest wysokiej jakości, markowym konwerterem, przeznaczonym do podłączenia dwóch tunerów i odbioru programów z dwóch satelit: ASTRA i HOTBIRD. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi diseqc odbywa się to automatycznie.

.

Produkt: Konwerter monoblock Opticum
Kod: 0487
Cena: 55.00 zł brutto
Opis:
OPTICUM PREMIUM MONOBLOCK jest wysokiej jakości, markowym konwerterem, przeznaczonym do podłączenia jednego tunera i odbioru programów z dwóch satelit: ASTRA i HOTBIRD. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi diseqc odbywa się to automatyczn

.

Produkt: Konwerter quad Opticum
Kod: 0488
Cena: 74.00 zł brutto
Opis: Konwerter Quad LQP-02F jest wysokiej jakości, markowym konwerterem, Konwerter należy do czołówki tego typu urządzeń na świecie. Charakteryzując się małym współczynnikiem szumów fazowych 0,1dB. Precyzyjne wykonanie i wysokie parametry techniczne praktycznie przekładają się na mniejszy wpływ warunków atmosferycznych na jakość odbieranego sygnału. Kompatybilne z HDTV.
Konwertery QUAD mają zastosowanie:
- do podłączenia czterech tunerow satelitarnych

.

Produkt: Konwerter quatro Opticum
Kod: 0489
Cena: 74.00 zł brutto
Opis: Konwerter należy do czołówki tego typu urządzeń na świecie. Charakteryzując się małym współczynnikiem szumów fazowych 0,1dB (im mniejszy ten współczynnik tym lepszy konwerter). Precyzyjne wykonanie i wysokie parametry techniczne praktycznie przekładają się na mniejszy wpływ warunków atmosferycznych na jakość odbieranego sygnału.

Konwertery QUATTRO (o czterech niezależnych wyjściach HH, VH, HL, VL) mają zastosowanie:

  • w instalacjach zbudowanych z użyciem multiswitchy
  • w stacjach czołowych telewizji zbiorczej i kablowej, gdzie współpracują z zestawami tunerów satelitarnych
  • w instalacjach rozprowadzających pierwszą pośrednią częstotliwość satelitarną.
.

Produkt: Konwerter Twin Opticum
Kod: 0490
Cena: 49.00 zł brutto
Opis: brak

.

Produkt: Konwerter Monoblock Twin OPTICUM LMTP-04H
Kod: 0491
Cena: 140.00 zł brutto
Opis: Konwerter Monoblock Twin OPTICUM LMTP-04H jest wysokiej jakości, markowym konwerterem, przeznaczonym do podłączenia dwóch tunerów i odbioru programów z dwóch satelit: ASTRA i HOTBIRD. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi diseqc odbywa się to automatycznie.