PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB ELEKTRONICZNY W CELU SPRAWDZENIA STANÓW MAGAZYNOWYCH.

tunery

.

Produkt: Tuner DVB-T WIWA HD-50
Kod: 0448
Cena: 129.00 zł brutto
Opis: Tuner WIWA HD-50 - to niewielkich rozmiarów dekoder umożliwiający odbiór bezpłatnej Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG-2 i MPEG-4 H.264 oraz radiowych (FTA) w zakresach: VHF (174-230 MHz) i UHF (470-862 MHz)
w kanałach o szerokości 7 MHz i 8 MHz.

.

Produkt: Telewizja N HD na kartę NNK HD ITI-5800S seria BSKA
Kod: 0449
Cena: 199.00 zł brutto
Opis: Telewizja N HD. Zero abonamentu, zero umowy. Płatny pakiet HD doładowujesz jak telefon komórkowy, kiedy chcesz i ile chcesz. Na start z zestawem otrzymujesz cały pakiet programów HD opłacony z góry za dwa miesiące.
W komplecie:
1 - tuner cyfrowy (zasilacz, pilot)
2 - karta z opłaconymi kanałami HD na okres 2 miesięcy

.

Produkt: Tuner DVB-T do komputera USB
Kod: 0450
Cena: 85.00 zł brutto
Opis: Tuner DVB-Tto miniaturowy (tylko 4 cm) tuner telewizyjny ze złączem USB, służące do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Dzięki niemu możliwe jest odbieranie naziemnego cyfrowego sygnału telewizyjnego na monitorze komputera PC lub na ekranie twojego notebooka. Tuner wyposażono w przenośną antenę, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Tuner można podłączyć również do zwykłej anteny domowej. Ponadto urządzenie posiada funkcjonalność rejestratora (Personal Video Recorder), umożliwiając nagrywanie na dysk programów telewizyjnych zarówno w czasie rzeczywistym jak i wg. zadanego harmonogramu. Urządzenie przeznaczone dla osób, którzy cenią sobie wygodę oraz niewielkie rozmiary podłączanych do komputera urządzeń tak aby "nie zagracać" przestrzeni wokół notebooka.

.

Produkt: Tuner Opticum X80 TNK+2miesiące
Kod: 0451
Cena: 170.00 zł brutto
Opis: Cyfrowa jakość obrazu i dźwięku
- Jasne reguły: zero umów i formalności, zero abonamentu - podłączasz,
aktywujesz i oglądasz.
- Swoboda: to Ty decydujesz czy i kiedy chcesz doładować swoją kartę.
- Możesz nie doładowywać karty przez długie lata i oglądać setki programów w jakości cyfrowej dostępnych za darmo.
- doładowań możesz dokonywać wg aktualnego cennika w informacji, które otrzymasz z pakietem startowym, lub na stronie http://telewizjanakarte.pl